V dnešní rychle se měnící pracovní době je důležitější než kdy jindy investovat do svého profesního rozvoje a vzdělání. Projekt „Jsem v kurzu“, podporovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV), přichází s jedinečnou příležitostí pro každého, kdo chce rozšířit své znalosti a dovednosti, zejména v oblasti informačních technologií a počítačových aplikací.

Začátečníci i pokročilí najdou své místo

Nezáleží na tom, jestli jste na začátku své kariéry, nebo už jste zkušeným profesionálem hledajícím možnost dalšího vzdělávání. Projekt „Jsem v kurzu“ nabízí širokou paletu kurzů od základů počítačové gramotnosti po pokročilé programovací jazyky a aplikace. GOPAS, počítačová škola s více než 30 lety zkušeností, zaručuje kvalitní výuku od zkušených lektorů a poskytuje certifikace v akademické sféře i v oblasti výpočetní techniky.

Dostupnost pro všechny

Jedním z hlavních lákadel tohoto projektu je finanční podpora, která snižuje bariéru vstupu pro mnoho zájemců. Až 82 % ceny kurzu, do maximální výše 50 tisíc korun, je hrazeno MPSV. Tato dotace je dostupná pro širokou škálu kurzů, což umožňuje účastníkům vybrat si kurz, který nejlépe odpovídá jejich potřebám a kariérním cílům.

Reálný přínos a certifikace

Absolvování kurzů v rámci projektu „Jsem v kurzu“ nejenže posílí vaše profesní postavení, ale také vám poskytne oficiální certifikát, který můžete využít při hledání nové práce nebo při povýšení ve stávající pozici. Reálné příběhy účastníků, jako je Veronika, která ocenila nejen kvalitní výukové materiály, ale také získání certifikátu na konci kurzu, dokládají hodnotu tohoto programu.

Jak se přihlásit

Zúčastnit se projektu „Jsem v kurzu“ je snadné. Stačí se přihlásit a podat žádost dle postupu na webových stránkách. Nezáleží na vašem věku nebo současném zaměstnání; projekt je otevřený všem, kdo chtějí rozšířit své vzdělání a zlepšit své šance na trhu práce.

Závěr

Využití projektu „Jsem v kurzu“ představuje skvělou investici do vaší budoucnosti. S širokým spektrem kurzů, finanční podporou od MPSV a možností získat oficiální certifikát se otevírá dveře ke kariérnímu růstu a rozvoji digitálních dovedností. Neztrácejte čas a zjistěte více na oficiálních stránkách projektu nebo přímo na webu GOPAS.

Share.

Leave A Reply