Seriál „Percy Jackson a Olympané“ se stal nečekaným hitem na streamovací platformě Disney+, kde zaznamenal vysoký divácký zájem. Po neúspěšném seriálu „Willow“ si Disney oddechl, jelikož „Percy Jackson a Olympané“ přilákal mnoho diváků a udržel si vysokou sledovanost i po šesti odvysílaných epizodách.

Úspěch Seriálu

Úvodní díl seriálu, natočeného podle knih Ricka Riordana, nasbíral na Disney+ a Hulu dohromady za první tři týdny 26,2 milionu zhlédnutí, což je dvojnásobek sledovanosti oproti prvnímu týdnu od premiéry. Všech pět dostupných epizod překročilo v prvním týdnu na Disney+ 10 milionů zhlédnutí, což ukazuje na stabilní diváckou základnu.

Reakce Diváků

Diváci oceňují seriál především pro jeho věrnost knižní předloze, dobře napsané a vhodně obsazené postavy a napínavé dobrodružství s parádními osobními momenty. Seriál tak potvrzuje šuškandu o kvalitní rodinné podívané a z ní plynoucí diváckou oblibu.

Očekávání od Závěrečných Dílů

Do konce první řady zbývá odvysílat ještě závěrečné dva díly, a diváci s napětím očekávají, jak se bude seriál dále vyvíjet. Sledovanost první série a reakce diváků naznačují, že Disney má v ruce vítězný projekt, který by mohl stanovit nový standard pro fantasy seriály na streamovacích platformách.

Share.

Leave A Reply