Společnost HBO Europe získala licenci pro vysílání celoplošného programu Warner TV, který se brzy objeví na českém mediálním nebi. Tento krok značí významný milník jak pro společnost Warner Bros. Discovery, tak pro český distribuční trh. Warner TV, která se v Evropě volně vysílá pouze v Itálii, se nyní chystá obohatit české televizní publikum.

Obsah a formát vysílání

Stanice nabídne divákům široký rozsah obsahu v češtině, zahrnující seriály, filmy, dokumenty a další pořady americké produkce. Warner TV bude vysílat nepřetržitě, 24 hodin denně, a bude dostupná prostřednictvím satelitního šíření, terestrického vysílání v DVB-T2 a speciálních přenosových systémů.

Strategický význam pro region

Podle Jamieho Cookea, regionálního generálního ředitele Warner Bros. Discovery, představuje Česká republika klíčový trh pro společnost v regionu. Spuštěním Warner TV společnost rozšiřuje svou již tak rozsáhlou lokální lineární nabídku a poskytuje divákům přístup k bohatému portfoliu obsahu z knihovny Warner Bros. Discovery. V Česku Warner Bros. Discovery již provozuje 18 placených televizních kanálů, včetně populárních stanic jako Discovery, Eurosport, Cartoon Network a Animal Planet, a vlastní platformu HBO Max.

Share.

Leave A Reply