Jenna Ortega, hvězda seriálu Tima Burtona „Wednesday“, naznačuje, že druhá řada seriálu nabídne více akce a hororu. V rozhovorech s médii láká fanoušky na nadcházející pokračování, které slibuje být ještě intenzivnější a strašidelnější než první série. Ortega, známá pro svou roli ve franšíze „Vřískot“ a nadcházející film „Beetlejuice 2“, představuje Wednesday jako postavu, která se vyvíjí, ale zároveň zůstává věrná své podstatě.

Přesun Produkce a Nové Lokace

Produkce seriálu „Wednesday“ se nyní stěhuje z Rumunska do Irska, což naznačuje nové možnosti pro scénografii a atmosféru seriálu. Tento krok může přinést nové kreativní impulsy a zajímavé lokace, které obohatí vizuální stránku příběhu.

Hororové Aspekty a Temnější Atmosféra

Ortega zdůrazňuje, že druhá řada seriálu bude více ponořena do hororového žánru. Diváci se tak mohou těšit na zvýšenou míru strachu a napětí, které jsou charakteristické pro seriál inspirovaný postavami z rodiny Addamsovců. Akční scény a temnější atmosféra slibují zábavné a napínavé sledování.

Očekávání a Budoucí Vývoj

Fanoušci „Wednesday“ i noví diváci se mohou těšit na druhou řadu, která slibuje být napínavým a atmosférickým příběhem s hororovými prvky. Jak se bude vyvíjet postava Wednesday a jaké nové záhady a dobrodružství ji čekají, je předmětem očekávání a spekulací.

Share.

Leave A Reply