Tesla Cybertruck, futuristický pick-up od Tesly, prošel testem v reálném provozu po ujetí 16.000 kilometrů. Vlastníci tohoto inovativního elektromobilu sdílejí své zkušenosti a hodnotí vůz z hlediska spotřeby, nabíjení a celkové kvality.

Spotřeba a Dojezd

Uživatel jménem Gigahorse zveřejnil na fórech majitelů Tesel hodnocení Cybertrucku po ujetí deseti tisíc mílí (zhruba 16 tisíc kilometrů). Vůz s pohonem všech kol a dvěma motory o celkovém výkonu 450 kW dosáhl průměrné spotřeby 37,2 kWh/100 km, což při plně nabité baterii o kapacitě 123 kWh znamená dojezd přibližně 331 kilometrů.

Jízdní Zkušenosti

Majitelé Cybertrucku chválí jeho jízdní vlastnosti, dynamiku a komfort, včetně audiosystému a chlazených sedadel. Všímají si ale vyššího hluku od kol a delší dobu nabíjení na Superchargerech.

Technické Problémy

Během testování došlo k několika technickým problémům, včetně nefunkční hlavní obrazovky a uvolnění kusu obložení korby. Také bylo zaznamenáno zatékání do korby a náchylnost jejího plastového krytu k poškrábání.

Celkové Hodnocení

Navzdory těmto nedostatkům a menšímu dojezdu než je udávaný výrobcem, majitelé považují Cybertruck za dobrou hodnotu za zaplacené peníze a oceňují jeho unikátní design a inovativní technologie.

Share.

Leave A Reply